Dostęp testowy do produktów firmy Third Iron

Zapraszamy do testowania produktów firmy Third Iron, które w sposób znaczący ułatwiają korzystanie z zasobów w wersji online. Sprawdź nowe narzędzia, podziel się z nami swoją opinią i pomóż podjąć decyzję dot. włączenia produktów Third Iron do oferty bibliotecznej.

Znasz DOI lub PubMedID artykułu i chciałbyś sprawdzić jego dostępność w naszych zasobach? Skorzystaj z wyszukiwarki LibKey, którą umieściliśmy na witrynie biblioteki po prawej stronie.

Dodatkowo LibKey zostało zintegrowane z multiwyszukiwarką Primo. Teraz na liście wyników zobaczysz okładki czasopism z których pochodzą prezentowane artykuły, linki do ich pełnych tekstów oraz  do spisów treści numerów w których zostały opublikowane.

WAŻNE!

• LibKey sprawdza dostępność artykułu, zanim wyświetli link. Dzięki temu unikniesz starty czasu związanej z niedziałającymi hiperłączami
  • po zalogowaniu do Primo, co można zrobić w każdym momencie wyszukiwania logując się danymi systemu bibliotecznego lub Centralnego Systemu Autoryzacji WUM, nawet z komputerów prywatnych, pracownicy i studenci WUM mogą otworzyć pełne teksty subskrybowanych przez bibliotekę tytułów.

BrowZine

Chciałbyś w wygodny sposób znajdować, czytać i monitorować tysiące czasopism naukowych subskrybowanych przez bibliotekę? Wypróbuj BrowZine. Przeglądaj e-czasopisma w układzie dziedzinowym, łatwo znajduj interesujące Cię tytuły, korzystaj ze spisów treści numerów bieżących i archiwalnych, dziel się wybranymi artykułami.

Zobacz więcej

Czy chciałbyś, aby baza PubMed była bardziej przyjazna a wyszukiwanie bardziej spersonalizowane? Jeśli tak, zainstaluj w przeglądarce wtyczkę LibKey Nomad i wskaż jej instytucję  - „Medical University of Warsaw". Od tej pory na liście wyników pojawiać się będą linki do pełnych tekstów artykułów, z których mogą korzystać studenci i pracownicy WUM. Jeżeli sesja wyszukiwawcza prowadzona jest spoza sieci WUM, konieczne może okazać się zalogowanie danymi systemu bibliotecznego lub Centralnego Systemu Autoryzacji. Taki sam efekt jak w PubMed można uzyskać dzięki LibKey Nomad przeglądając bibliografię artykułu w portalu Wikipedia.

Więcej o wtyczce