Academica - system elektronicznych wypożyczeń międzybibliotecznych

Logo Academica

Wypożyczalnia Academica umożliwia: korzystanie ze zbiorów cyfrowych Biblioteki Narodowej; dostęp do ponad 3 milionów publikacji ze wszystkich dziedzin wiedzy, również najnowszych, objętych ochroną prawa autorskiego. Elektroniczny system wypożyczeń międzybibliotecznych pozwala użytkownikom na przeszukiwanie zasobów, rezerwację obiektów, wyświetlanie publikacji i tworzenie notatek do obiektów.

Publikacje niechronione prawem autorskim lub licencjonowane, oznaczone zieloną kropką, są dostępne dla każdego użytkownika Internetu bez żadnych ograniczeń.
Publikacje chronione prawem autorskim są dostępne na dedykowanych terminalach w Czytelni Biblioteki Głównej WUM,  należącej do systemu Academica  www.academica.edu.pl

Academica - elektroniczny system wypożyczeń międzybibliotecznych

Kontakt:

Tel. 22.116 60 08, e-mail: czytelnia@wum.edu.pl